United States Dollar ($)
English (İngilizce)
İstanbul\'da Satılık Otel
Gallery
İstanbul'da Satılık Otel
Price:
$ 10.750.000
PROPERTY ID:
KHI1416
STATUS:
For Sale
ADDRESS:
Fatih/İstanbul, Türkiye
83Beds
83Baths
Property Summary

İstanbul'da Satılık Otel

Bu İstanbul'da bulunan otel, Fatih bölgesinde yer alıyor. Fatih, İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden biri olup keşfedilecek birçok tarihi dokuya sahiptir. Ayasofya Camii, Fatih Camii, Kapalıçarşı gibi yerlere çok yakındır. Bölgedeki ulaşım sistemi oldukça iyidir ve Saraçhane'den Edirnekapı'ya uzanan Macar Kardeşler ve Fevzi Paşa Caddeleri ile, Aksaray'dan Topkapı'ya bağlanan Vatan Caddesi ve yine Aksaray'dan Topkapı'ya bağlanan Millet Caddesi gibi 3 ana cadde üzerinden geçmektedir. Millet Caddesi, Eminönü semtine ulaşmak için Ordu Caddesi ile birleşir.

Bu otel, harika bir yatırım fırsatı sunmakta ve yatırımınıza iyi bir getiri sağlayacaktır.

Ana Özellikler

Lisanslı Otel

Deniz Manzaralı

Bina Alanı 268.50 m2

Yeni İç ve Dış Tasarım

Merkezi Soğutma ve Isıtma Sistemi

8 Kat + 2 Bodrum Kat

İki Asansör

Türk Hamamı

Sauna ve Fitness Salonu

Çamaşırhane

Görüşmeler

Seyahat planlarınızı bize bildirirseniz, havaalanı transferi veya konaklama konusunda yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca buraya tıklayarak bir görüşme ayarlayabilirsiniz.

KHI Emlak Grubu Hakkında

KHI ekibinin üyeleri İngilizce, Türkçe, Arapça, Rusça veya Portekizce konuşmaktadır. İstanbul, Bodrum ve Fethiye'de ofislerimiz bulunmakla birlikte, Lizbon ve Edinburgh'da da faaliyet gösteriyoruz.

İstanbul, Kas, Kalkan, Fethiye, Antalya veya Bodrum'da satılık daha fazla gayrimenkul görmek isterseniz, buradaki bağlantıya göz atabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe olarak bir temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz, ayrıca buradan bize ulaşabilirsiniz.

Dört farklı ülkede birçok başarılı işlem gerçekleştirdik. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri Facebook sayfamızda da görebilirsiniz.

Features
Price
$ 10.750.000