United States Dollar ($)
English (İngilizce)
Kalkan\'da Yeni Müstakil Villa
Gallery
Kalkan'da Yeni Müstakil Villa
Price:
$ 1.507.000
PROPERTY ID:
KHI1076
STATUS:
For Sale
ADDRESS:
Şehitler Cad. Yalıhan İş Merkezi (Denizbank üst katında, Kalkan, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye
475 m²
7Beds
7Baths
Property Summary

Kalkan'daki bu Yeni Müstakil Villa, popüler Kalkan Beach Park'a yakındır. Kışla bölgesinde yer alan bu modern villa, güzel deniz ve dağ manzaralarına sahiptir. Mağazalar, restoranlar ve barlar bulabileceğiniz şehir merkezine arabayla sadece 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, yerel doktorlar ve diş hekimleri de vardır.

Villa mükemmel bir yatırımdır. Güzel bir özel tatil evi veya tüm yıl boyunca çok güzel bir konut olacaktır. Bu bölgedeki bazı evler tatil kiralama piyasasındadır ve özellikle yaz aylarında bundan iyi bir gelir elde ederler.

İç Düzen

Birinci Kat: Birinci katta bir yatak odası, mutfak ve oturma alanı bulunmaktadır. Yatak odası ebeveyn banyolu çift kişiliktir. Bu kat bahçeye ve sonsuzluk havuzuna açılmaktadır. Mutfak son derece moderndir ve bol miktarda hazırlık ve depolama alanı sağlar. Yemek masası on kişiliktir ve dışarıdaki Al Fresco yemek alanında daha fazla oturma alanı vardır. Yaşam alanı, bir televizyonun avantajıyla dinlenmek için alan sağlar.

İkinci Kat: İkinci katta ikisi çift kişilik ve biri ikiz yatak odası olmak üzere üç yatak odası bulunmaktadır. Her üç yatak odasında da en-suite banyo bulunmaktadır. Her yatak odası, oturup deniz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz sandalyelerin bulunduğu bir balkona açılmaktadır. Çift kişilik yatak odalarından biri villanın yan tarafında yer alan ve hem deniz hem de dağ manzarası sunan bir balkona sahiptir.

Üçüncü Kat: Üçüncü katta geniş ve modern bir en-suite banyoya sahip ana yatak odası yer almaktadır. Hem yatak odası hem de banyo, açık hava manzarasının tadını çıkarmak için geniş bir balkon ile deniz manzarası sunmaktadır. Bu balkon villanın etrafını sarmakta ve dağ manzarası sunmaktadır.

Bodrum katı: Bodrum katında iki yatak odası, bir banyo ve bir oyun odası bulunmaktadır. İlk yatak odası çift kişilik, ikinci yatak odası ise çift kişilik yatak gerektiğinde bir araya getirilebilen ikiz yatak odasıdır. Bu iki yatak odası bir banyoyu paylaşmaktadır. Ayrıca masa tenisi masası bulunan bir oyun odası da mevcuttur.

Dış Düzen

Bu güzel villa, harika deniz manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlayan kendi özel sonsuzluk havuzuna sahiptir. Havuzun ölçüleri 13 metre x 4 metredir. Havuzu tamamlayan jakuzi, güneşin altında dinlendirici bir gün geçirmek için uygundur.

Dışarıda geniş bir alan vardır ve terasta güneşlenmek için 12 şezlong ve altında gölge arayan şemsiyeler için yer vardır.

Villanın yan tarafında yemek yerken gölge sağlamak için bir pergola bulunan bir Al Fresco yemek alanı bulunmaktadır. Bu alanda masada 8 kişilik oturma alanı ve dinlenmek için daha fazla alan bulunmaktadır.

Ayrıca, villanın arka tarafında çimenlik bir alan bulunmaktadır ve bu alan da akşamın ilerleyen saatlerinde hava hala sıcakken gölgenin tadını çıkarmanız için farklı bir ortam sağlamaktadır.

Ana Özellikler

Yedi ebeveyn yatak odalı modern villa

530m2 arsa büyüklüğü.

Toplam yaşam alanı 475.000

Dinlenme odası

Kapalı havuz ve/veya spor salonu/sauna için ekstra alan

Özel garaj/otopark

Büyük havuz

Özel çatı terası

Kalkan Hakkında

Kalkan, Türkiye'nin Akdeniz kıyısında yer alan ve çok sayıda ziyaretçiye hitap edecek şekilde henüz fazla gelişmemiş bir liman kasabasıdır.

Kasaba, ünlü Turkuaz Sahili'nin bir parçasıdır ve tanınmış tarihi yerlere kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Bunlar arasında Aziz Nikolaos'un doğduğu yer olarak bilinen Patara'daki plaj ve kalıntılar ile Kaputaş Plajı yer almaktadır.

Antalya iline bağlı olmasına rağmen Kalkan, Fethiye'ye daha yakındır. İlk olarak bir balıkçı limanı ve Kaş ile Fethiye arasındaki tek güvenli liman olarak kurulmuştur. Beyaz badanalı evler denize doğru iner ve birçoğu parlak renkli begonvillerle süslenmiştir.

Kasaba yılda ortalama 300 gün güneş görmektedir. Ziyaretçiler çoğunlukla bazı büyük tatil beldelerinin parlak ışıkları yerine daha rahat veya romantik bir yer arayanlardır.

Görüntüler

Kalkan'daki bu Yeni Müstakil Villayı görmek isteyen potansiyel alıcılar, seyahat planlarıyla birlikte bizimle iletişime geçebilirler.

Gerekirse havaalanı transferleri ve hatta bölgede konaklama ayarlamaya da yardımcı olabiliriz. En yakın havaalanı olan Dalaman Uluslararası Havaalanı arabayla sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Neden biz?

KHI ekibinin üyeleri İngilizce, Türkçe, Arapça veya Portekizce konuşmaktadır. Ayrıca Fethiye, Bodrum ve İstanbul'un yanı sıra Lizbon ve Edinburgh'da da ofislerimiz bulunmaktadır.

Ovacık veya Kalkan, Kaş, Fethiye, İstanbul, Antalya veya Bodrum'da satılık benzer mülkleri görmek isterseniz lütfen buradaki bağlantıyı ziyaret edin. Temsilcilerimizden birinin sizinle İngilizce veya Türkçe olarak iletişime geçmesini istiyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin.

Dört farklı ülkede birçok işlemi başarıyla tamamladık. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri Facebook sayfamızda da görebilirsiniz.

Features
Price
$ 1.507.000